O autorze
Jestem kibicem NHL od czasu, gdy moją kapslową drużynę hokejową prowadzili Kirk Muller i Kevin Dineen (wypłowiałą już "koszulkę" tego drugiego pewnie nadal znalazłbym w szufladzie biurka). Dzisiaj współtworzę najlepszy polski serwis na temat północnoamerykańskiego hokeja: NHL.com.pl. I mimo upływu lat, nadal uważam, że najlepszym strzałem z nadgarstka w ciągu ostatnich dwudziestu lat dysponował Aleksander Mogilny, a nie Joe Sakic ;).

Postaram się udowodnić, że zawodowy hokej już od ładnych kilku lat nie opiera się na przepychance osiłków i okładaniu się po twarzach. To fascynująca, szybka i męska gra, której śledzeniu warto poświęcić więcej czasu. To czego nie zdążę skomentować na bieżąco tutaj, znajdziecie codziennie na moim koncie na Twitterze (twitter.com/marcinhartman)".

NHL: Szaleństwo pierwszych dni lipca

Początek lipca to, wbrew pozorom, bardzo gorący czas w lidze NHL. Zanim zawodnicy, ich agenci i menedżerowie klubów rozjadą się na zasłużony wakacyjny wypoczynek, trzeba przecież -często za grube pieniądze i na wiele lat- pozyskać kilku wolnych strzelców, którym właśnie skończyły się umowy.

Zapraszam na audycję GameOn!
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...