O autorze
Jestem kibicem NHL od czasu, gdy moją kapslową drużynę hokejową prowadzili Kirk Muller i Kevin Dineen (wypłowiałą już "koszulkę" tego drugiego pewnie nadal znalazłbym w szufladzie biurka). Dzisiaj współtworzę najlepszy polski serwis na temat północnoamerykańskiego hokeja: NHL.com.pl. I mimo upływu lat, nadal uważam, że najlepszym strzałem z nadgarstka w ciągu ostatnich dwudziestu lat dysponował Aleksander Mogilny, a nie Joe Sakic ;).

Postaram się udowodnić, że zawodowy hokej już od ładnych kilku lat nie opiera się na przepychance osiłków i okładaniu się po twarzach. To fascynująca, szybka i męska gra, której śledzeniu warto poświęcić więcej czasu. To czego nie zdążę skomentować na bieżąco tutaj, znajdziecie codziennie na moim koncie na Twitterze (twitter.com/marcinhartman)".

NHL: Czy hokej jest "sprawiedliwy", czyli zaspane wynurzenia po trzech meczach nr 7

Rozstrzygnięcie w sporcie wywołuje pytania o sprawiedliwość. Niezasłużona porażka, szczęśliwe zwycięstwo, przewaga optyczna, zwycięski remis. Które z tych zjawisk udało mi się wypatrzyć w dzisiejszych, porannych w sumie, meczach nr 7 w NHL?

Zapraszam na audycję GameOn!
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...