O autorze
Jestem kibicem NHL od czasu, gdy moją kapslową drużynę hokejową prowadzili Kirk Muller i Kevin Dineen (wypłowiałą już "koszulkę" tego drugiego pewnie nadal znalazłbym w szufladzie biurka). Dzisiaj współtworzę najlepszy polski serwis na temat północnoamerykańskiego hokeja: NHL.com.pl. I mimo upływu lat, nadal uważam, że najlepszym strzałem z nadgarstka w ciągu ostatnich dwudziestu lat dysponował Aleksander Mogilny, a nie Joe Sakic ;).

Postaram się udowodnić, że zawodowy hokej już od ładnych kilku lat nie opiera się na przepychance osiłków i okładaniu się po twarzach. To fascynująca, szybka i męska gra, której śledzeniu warto poświęcić więcej czasu. To czego nie zdążę skomentować na bieżąco tutaj, znajdziecie codziennie na moim koncie na Twitterze (twitter.com/marcinhartman)".

NHL: Wielogłowe hydry

Nie to, że tego jeszcze nie było, ale nadal nie ma to sensu – te eksperymenty z rozmyciem odpowiedzialności trenerskiej w NJD i EDM nie mają szans się powieść… Co prawda menedżer Oilers Craig MacTavish niedawno zadeklarował, że już się „napatrzył” na swój zespół z bliska, ale nie zmienia to sensu mojej wypowiedzi.

Zapraszam na audycję GameOn!
Trwa ładowanie komentarzy...